PROGRAM
– ULIČNI PROGRAM –

Koncerti, ulični performeri, radionice, izložbe, kreativa, bogata izlagačko-prodajna ponuda, gastronomski užici i brojni drugi sadržaji na deset dana pretvaraju predivnu povijesnu jezgru Varaždina u jedinstvenu festivalsku pozornicu, koja svake godine privuče stotine tisuća posjetitelja.

23Kol09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

23Kol17:0017:45SEÑOR MARKÜSENFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

23Kol17:0017:45SopaLocaTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

23Kol17:3018:00STELZEN ART: Butterfly FairiesFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

23Kol18:0019:00KLAPA SAMOANATrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

23Kol18:0020:00ARTEFAKT (glazbeno-poetska improvizacija Benjamin Lamza i Matko Abramić)Uska ulicaProgram:Ulični program

23Kol19:0019:45SopaLocaTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

23Kol19:3020:00STELZEN ART: Butterfly FairiesFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

23Kol19:3020:15SEÑOR MARKÜSENFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

24Kol09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

24Kol10:0010:40STELZEN ART: Butterfly fairiesFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

24Kol10:3011:15SopaLocaFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

24Kol11:0011:45SEÑOR MARKÜSENTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

24Kol11:0011:40FEDE SCOCHTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

24Kol17:0017:40FEDE SCOCHTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

24Kol17:0017:45SopaLocaFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

24Kol18:0018:40STELZEN ART: Butterfly fairiesFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

24Kol18:0019:00D&D Flash MOBTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

24Kol18:3019:15SopaLocaFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

24Kol19:0019:45SEÑOR MARKÜSENTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

24Kol19:0020:00Gitaristi DND-a i gostiProgram:Ulični program

25Kol09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

25Kol10:0010:40FEDE SCOCHTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

25Kol10:0010:40STELZEN ART: Butterfly fairiesFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

25Kol10:3011:15SopaLocaTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

25Kol17:0017:45SopaLocaTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

25Kol17:0018:00DAMAT DRUMMERFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

25Kol18:0018:40STELZEN ART: Butterfly fairiesFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

25Kol18:3019:15SopaLocaTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

25Kol19:0019:40FEDE SCOCHTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

25Kol19:0020:00DAMAT DRUMMERFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

26Kol09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

26Kol17:0017:20DR. BUBBLESFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

26Kol17:3018:30DAMAT DRUMMERFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

26Kol17:3018:30Gitaristi DND-a i gostiProgram:Ulični program

26Kol18:0018:20DR. BUBBLESFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

26Kol19:0019:20DR. BUBBLESFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

26Kol19:3020:30DAMAT DRUMMERFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

27Kol09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

27Kol17:0017:20DR. BUBBLESFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

27Kol17:0018:00DAMAT DRUMMERFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

27Kol18:0018:20DR. BUBBLESFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

27Kol18:0018:25NEW YORK BRASS BANDTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

27Kol19:0019:20DR. BUBBLESFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

27Kol19:0020:00DAMAT DRUMMERFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

27Kol19:3019:55NEW YORK BRASS BANDTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

28Kol09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

28Kol17:0017:25NEW YORK BRASS BANDFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

28Kol17:3018:00RAFAEL SORRYSO: Made in HonoluluTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

28Kol18:0019:00D&D Flash MOBTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

28Kol18:3018:50CRYSTAL'AIRFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

28Kol19:0019:30RAFAEL SORRYSO: Made in HonoluluTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

28Kol19:3019:50CRYSTAL'AIRFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

28Kol19:3019:55NEW YORK BRASS BANDFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

29Kol09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

29Kol17:0017:30RAFAEL SORRYSO: Made in HonoluluFranjevački trg – Grgur NinskiProgram:Ulični program

29Kol17:3017:50CRYSTAL'AIRFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

29Kol18:0018:25CIRQUETANGO: Un Tango MasTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

29Kol19:0019:30RAFAEL SORRYSO: Made in HonoluluFranjevački trg – Grgur NinskiProgram:Ulični program

29Kol19:3019:50CRYSTAL'AIRFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

29Kol20:0021:00Gitaristi DND-a i gostiProgram:Ulični program

30Kol09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

30Kol17:0017:40JOHNman - Living Doll PerformerFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

30Kol17:3018:15EL LOREN - The Human Drum MachineFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

30Kol18:0018:25CIRQUETANGO: Un Tango MasTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

30Kol19:0019:40JOHNman - Living Doll PerformerFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

30Kol19:3020:15EL LOREN - The Human Drum MachineFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

31Kol09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

31Kol10:0010:30ANNES FOLLESFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

31Kol10:0010:45EL LOREN - The Human Drum MachineFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

31Kol10:3011:10JOHNman - Living Doll PerformerTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

31Kol11:0012:00RICICLATO CIRCO MUSICALEFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

31Kol17:3018:00ANNES FOLLESFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

31Kol18:0018:45EL LOREN - The Human Drum MachineFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

31Kol18:0019:00D&D Flash MOBTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

31Kol18:3019:10JOHNman - Living Doll PerformerTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

31Kol19:0020:00RICICLATO CIRCO MUSICALEFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

31Kol21:0021:40LAS CALAVERASTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

01sep09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

01sep10:0011:00RICICLATO CIRCO MUSICALEFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

01sep10:3011:10JOHNman - Living Doll PerformerFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

01sep11:0011:45ELECTRO BAROQUEFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

01sep17:3018:10JOHNman - Living Doll PerformerFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

01sep17:3018:30Gitaristi DND-a i gostiProgram:Ulični program

01sep18:3019:15ELECTRO BAROQUEFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

01sep19:3020:30RICICLATO CIRCO MUSICALEFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

01sep21:0021:40LAS CALAVERASTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

Upišite traženi pojam i pritisnite enter

X