PROGRAM
– GLAZBENI PROGRAM –

Koncerti, ulični performeri, radionice, izložbe, kreativa, bogata izlagačko-prodajna ponuda, gastronomski užici i brojni drugi sadržaji na deset dana pretvaraju predivnu povijesnu jezgru Varaždina u jedinstvenu festivalsku pozornicu, koja svake godine privuče stotine tisuća posjetitelja.

23Kol20:0021:30GingerTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

23Kol20:3022:00Božo VrećoVila BedekovićProgram:Glazbeni program

23Kol22:0023:30The Gipsy Kings by BaliardoPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

23Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

23Kol23:4523:45JONATHANKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

24Kol20:0021:30AdastraTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

24Kol20:3022:00The FrajleVila BedekovićProgram:Glazbeni program

24Kol21:0023:30KrankšvesterPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

24Kol21:0023:30Vojko VPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

24Kol21:3023:00Salsa vibes by PK D&DTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

24Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

24Kol23:4523:45HIGH 5Kvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

25Kol20:0021:30Jam RitualKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

25Kol20:0021:30IVANA GALIĆ: I BELIEVETrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

25Kol22:0023:30GustafiPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

25Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

26Kol20:0021:30JED BECKER'S GROUP ft. ELVIS STANIĆTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

26Kol20:0021:30DJKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

26Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

27Kol20:0021:30COMMI BALDE & KAIRA KELA BANDTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

27Kol20:0021:30DJKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

27Kol22:0023:30Goran Bare i MajkePAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

27Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

28Kol20:0021:30MERITASKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

28Kol20:0021:30SOWASTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

28Kol22:0023:30ElementalPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

28Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

29Kol19:3020:45DIXIELAND BAND ČAKOVECTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

29Kol20:0021:30RADIO AKTIVKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

29Kol21:0022:30Neki to vole vrućeTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

29Kol22:0023:30Dzambo Agusevi OrchestraPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

29Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

30Kol20:0021:30DetourTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

30Kol22:0023:30Tony CetinskiPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

30Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

30Kol23:4523:45KANDŽIJAKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

31Kol20:0021:30ANTUN STAŠIĆ & MAESTRO ORCHESTRA "Music without Limits"Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

31Kol20:3022:00Mužek & Trio - Sve samo ne operaVila BedekovićProgram:Glazbeni program

31Kol21:3023:00Salsa vibes by PK D&DTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

31Kol22:0023:30Rambo AmadeusPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

31Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

31Kol23:4523:59ABOPKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

01sep19:0020:00Salsa vibes by PK D&DTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

01sep20:0021:30MAYALESKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

01sep20:0021:30RICARDO LUQUE & AMIGOSTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

01sep20:3022:00Četiri tenora i Centar tradicijske kultureVila BedekovićProgram:Glazbeni program

01sep22:0023:30SilentePAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

01sep22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

Upišite traženi pojam i pritisnite enter

X