PROGRAM
– 10. DAN –
– 1.09.2019 –

Koncerti, ulični performeri, radionice, izložbe, kreativa, bogata izlagačko-prodajna ponuda, gastronomski užici i brojni drugi sadržaji na deset dana pretvaraju predivnu povijesnu jezgru Varaždina u jedinstvenu festivalsku pozornicu, koja svake godine privuče stotine tisuća posjetitelja.

september, 2019

Program

nedjelja

1

ned 1

pon 2

uto 3

sri 4

čet 5

pet 6

sub 7

ned 8

pon 9

uto 10

sri 11

čet 12

pet 13

sub 14

ned 15

pon 16

uto 17

sri 18

čet 19

pet 20

sub 21

ned 22

pon 23

uto 24

sri 25

čet 26

pet 27

sub 28

ned 29

pon 30

01sep20:3022:00IzdvojenoČetiri tenora i Centar tradicijske kultureVila BedekovićProgram:Glazbeni program

01sep22:0023:30IzdvojenoSilentePAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

01sep09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

01sep10:0013:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

01sep10:0020:00VindilandVindilandProgram:Program za djecu

01sep10:0013:00Špancirski laboratorijPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

01sep10:0013:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

01sep10:0011:00RICICLATO CIRCO MUSICALEFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

01sep10:0013:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

01sep10:0013:00MakeoverPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

01sep10:0013:00PET floraPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

01sep10:0013:00SlacklinePark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

01sep10:3011:10JOHNman - Living Doll PerformerFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

01sep11:0011:45ELECTRO BAROQUEFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

01sep16:0020:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

01sep16:0020:00DJ DSimplify + gosti iznenađenjaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

01sep16:0020:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

01sep16:0020:00Špancirski laboratorijPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

01sep16:0020:00PET floraPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

01sep16:0020:00MakeoverPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

01sep16:0020:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

01sep16:0019:00SlacklinePark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

01sep16:0017:00Uspavanke za bebe i njihove odraslePark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

01sep16:0017:00LOOP Glazbena klinika – radionice upoznavanja s glazbenim intrumentimaVaraždinska kućaProgram:Radionice

01sep17:0019:00Gumi-gumiPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

01sep17:3018:30Gitaristi DND-a i gostiProgram:Ulični program

01sep17:3018:10JOHNman - Living Doll PerformerFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

01sep18:0019:00RICARDO LUQUE – Masterclass radionica – vokalna klinikaVaraždinska kućaProgram:Radionice

01sep18:3019:15ELECTRO BAROQUEFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

01sep19:0020:00Salsa vibes by PK D&DTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

01sep19:0021:00Pjeva mi se pjesma + Završni Party (Poco Loco DJ Crew)Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

01sep19:3020:30RICICLATO CIRCO MUSICALEFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

01sep20:0021:30MAYALESKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

01sep20:0021:30RICARDO LUQUE & AMIGOSTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

01sep21:0021:40LAS CALAVERASTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

01sep22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

PROMIJENI DAN

Upišite traženi pojam i pritisnite enter

X