PROGRAM
– 9. DAN –
– 31.08.2019 –

Koncerti, ulični performeri, radionice, izložbe, kreativa, bogata izlagačko-prodajna ponuda, gastronomski užici i brojni drugi sadržaji na deset dana pretvaraju predivnu povijesnu jezgru Varaždina u jedinstvenu festivalsku pozornicu, koja svake godine privuče stotine tisuća posjetitelja.

Kolovoz, 2019

Program

subota

31

čet 1

pet 2

sub 3

ned 4

pon 5

uto 6

sri 7

čet 8

pet 9

sub 10

ned 11

pon 12

uto 13

sri 14

čet 15

pet 16

sub 17

ned 18

pon 19

uto 20

sri 21

čet 22

pet 23

sub 24

ned 25

pon 26

uto 27

sri 28

čet 29

pet 30

sub 31

31Kol20:3022:00IzdvojenoMužek & Trio - Sve samo ne operaVila BedekovićProgram:Glazbeni program

31Kol22:0023:30IzdvojenoRambo AmadeusPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

31Kol09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

31Kol10:0010:30ANNES FOLLESFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

31Kol10:0010:45Baja Buf (0-2)Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol10:0020:00VindilandVindilandProgram:Program za djecu

31Kol10:0013:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol10:0013:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol10:0013:00MakeoverPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol10:0013:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol10:0013:00SlacklinePark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol10:0013:00PET floraPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol10:0013:00Špancirski laboratorijPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol10:0010:45EL LOREN - The Human Drum MachineFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

31Kol10:3011:10JOHNman - Living Doll PerformerTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

31Kol11:0012:00RICICLATO CIRCO MUSICALEFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

31Kol11:0011:45Baja Buf (0-2)Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol16:0020:00DJ DSimplify + gosti iznenađenjaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol16:0020:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol16:0020:00MakeoverPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol16:0020:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol16:0017:00LOOP Glazbena klinika – radionice upoznavanja s glazbenim intrumentimaVaraždinska kućaProgram:Radionice

31Kol16:0019:00SlacklinePark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol16:0020:00PET floraPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol16:0017:00Contakids (2-5)Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol16:0020:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol16:0020:00Špancirski laboratorijPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol17:0019:00Gumi-gumiPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol17:3018:00ANNES FOLLESFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

31Kol18:0019:00D&D Flash MOBTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

31Kol18:0019:00IVAN IVANKOVIĆ – Masterclass radionica – gitaristička klinikaVaraždinska kućaProgram:Radionice

31Kol18:0018:45EL LOREN - The Human Drum MachineFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

31Kol18:3019:10JOHNman - Living Doll PerformerTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

31Kol19:0020:00A tko si ti?Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

31Kol19:0020:00RICICLATO CIRCO MUSICALEFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

31Kol20:0021:30ANTUN STAŠIĆ & MAESTRO ORCHESTRA "Music without Limits"Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

31Kol20:3022:30Milk nightVindilandProgram:Program za djecu

31Kol21:0021:40LAS CALAVERASTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

31Kol21:3023:00Salsa vibes by PK D&DTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

31Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

31Kol23:4523:59ABOPKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

PROMIJENI DAN

Upišite traženi pojam i pritisnite enter

X