PROGRAM
– 8. DAN –
– 30.08.2019. –

Koncerti, ulični performeri, radionice, izložbe, kreativa, bogata izlagačko-prodajna ponuda, gastronomski užici i brojni drugi sadržaji na deset dana pretvaraju predivnu povijesnu jezgru Varaždina u jedinstvenu festivalsku pozornicu, koja svake godine privuče stotine tisuća posjetitelja.

Kolovoz, 2019

Program

petak

30

čet 1

pet 2

sub 3

ned 4

pon 5

uto 6

sri 7

čet 8

pet 9

sub 10

ned 11

pon 12

uto 13

sri 14

čet 15

pet 16

sub 17

ned 18

pon 19

uto 20

sri 21

čet 22

pet 23

sub 24

ned 25

pon 26

uto 27

sri 28

čet 29

pet 30

sub 31

30Kol20:3022:00IzdvojenoLuda kuća: Samo preko njega mrtvogaVila BedekovićProgram:Kazališni program

30Kol22:0023:30IzdvojenoTony CetinskiPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

30Kol09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

30Kol09:0012:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

30Kol09:0012:00Špancirski laboratorijPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

30Kol09:0012:00PET floraPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

30Kol09:0012:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

30Kol09:0012:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

30Kol10:0011:00JogaKvart - Stari gradProgram:Radionice

30Kol10:0014:00VindilandVindilandProgram:Program za djecu

30Kol11:0020:00Pimp Bajk ŠtopKvart - Stari gradProgram:Zona Stari Grad

30Kol16:0017:00LOOP Glazbena klinika – radionice upoznavanja s glazbenim intrumentimaVaraždinska kućaProgram:Radionice

30Kol16:0020:00DJ DSimplify + gosti iznenađenjaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

30Kol16:0020:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

30Kol16:0020:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

30Kol16:0020:00PET floraPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

30Kol16:0020:00VindilandVindilandProgram:Program za djecu

30Kol16:0020:00MakeoverPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

30Kol16:0020:00Špancirski laboratorijPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

30Kol16:0020:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

30Kol16:0019:00SlacklinePark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

30Kol17:0017:40JOHNman - Living Doll PerformerFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

30Kol17:0019:00Gumi-gumiPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

30Kol17:0017:45Baja Buf (0-2)Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

30Kol17:3018:15EL LOREN - The Human Drum MachineFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

30Kol18:0019:00NENAD RESNIK – Masterclass radionica – gitaristička klinikaVaraždinska kućaProgram:Radionice

30Kol18:0018:45Baja Buf (0-2)Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

30Kol18:0018:25CIRQUETANGO: Un Tango MasTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

30Kol19:0019:40JOHNman - Living Doll PerformerFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

30Kol19:3020:15EL LOREN - The Human Drum MachineFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

30Kol20:0021:30DetourTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

30Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

30Kol23:4523:45KANDŽIJAKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

PROMIJENI DAN

Upišite traženi pojam i pritisnite enter

X