PROGRAM
– 7. DAN –
– 29.08.2019 –

Koncerti, ulični performeri, radionice, izložbe, kreativa, bogata izlagačko-prodajna ponuda, gastronomski užici i brojni drugi sadržaji na deset dana pretvaraju predivnu povijesnu jezgru Varaždina u jedinstvenu festivalsku pozornicu, koja svake godine privuče stotine tisuća posjetitelja.

Kolovoz, 2019

Program

četvrtak

29

čet 1

pet 2

sub 3

ned 4

pon 5

uto 6

sri 7

čet 8

pet 9

sub 10

ned 11

pon 12

uto 13

sri 14

čet 15

pet 16

sub 17

ned 18

pon 19

uto 20

sri 21

čet 22

pet 23

sub 24

ned 25

pon 26

uto 27

sri 28

čet 29

pet 30

sub 31

29Kol20:3022:00IzdvojenoGK Gavella i HNK Šibenik: Kako je počeo rat na mom otokuVila BedekovićProgram:Kazališni program

29Kol22:0023:30IzdvojenoDzambo Agusevi OrchestraPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

29Kol09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

29Kol09:0012:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

29Kol09:0012:00Prometna učionicaProgram:Program za djecu

29Kol09:0012:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

29Kol09:0012:00PET floraPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

29Kol09:0012:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

29Kol10:0012:00Dramska radionica (6+)Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

29Kol10:0011:00JogaKvart - Stari gradProgram:Radionice

29Kol10:0014:00VindilandVindilandProgram:Program za djecu

29Kol16:0017:00LOOP Glazbena klinika – radionice upoznavanja s glazbenim intrumentimaVaraždinska kućaProgram:Radionice

29Kol16:0020:00VindilandVindilandProgram:Program za djecu

29Kol16:0020:00Špancirski laboratorijPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

29Kol16:0020:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

29Kol16:0020:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

29Kol16:0020:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

29Kol16:0020:00DJ DSimplify + gosti iznenađenjaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

29Kol16:0020:00PET floraPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

29Kol17:0019:00Dramska radionica (6+)Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

29Kol17:0017:30RAFAEL SORRYSO: Made in HonoluluFranjevački trg – Grgur NinskiProgram:Ulični program

29Kol17:0018:30Acro-joga i acrobalance radioniceKvart - Stari gradProgram:Radionice

29Kol17:0017:45Baja Buf (0-2)Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

29Kol17:3017:50CRYSTAL'AIRFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

29Kol18:0018:45Baja Buf (0-2)Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

29Kol18:0019:00TOMISLAV FRANJO ŠUŠAK – Masterclass radionica – bas klinikaVaraždinska kućaProgram:Radionice

29Kol18:0018:25CIRQUETANGO: Un Tango MasTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

29Kol19:0019:30RAFAEL SORRYSO: Made in HonoluluFranjevački trg – Grgur NinskiProgram:Ulični program

29Kol19:3019:50CRYSTAL'AIRFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

29Kol19:3020:45DIXIELAND BAND ČAKOVECTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

29Kol20:0021:00Gitaristi DND-a i gostiProgram:Ulični program

29Kol20:0021:30RADIO AKTIVKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

29Kol21:0022:30Neki to vole vrućeTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

29Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

PROMIJENI DAN

Upišite traženi pojam i pritisnite enter

X