PROGRAM
– 6. DAN –
– 28.08.2019 –

Koncerti, ulični performeri, radionice, izložbe, kreativa, bogata izlagačko-prodajna ponuda, gastronomski užici i brojni drugi sadržaji na deset dana pretvaraju predivnu povijesnu jezgru Varaždina u jedinstvenu festivalsku pozornicu, koja svake godine privuče stotine tisuća posjetitelja.

Kolovoz, 2019

Program

srijeda

28

čet 1

pet 2

sub 3

ned 4

pon 5

uto 6

sri 7

čet 8

pet 9

sub 10

ned 11

pon 12

uto 13

sri 14

čet 15

pet 16

sub 17

ned 18

pon 19

uto 20

sri 21

čet 22

pet 23

sub 24

ned 25

pon 26

uto 27

sri 28

čet 29

pet 30

sub 31

28Kol09:0012:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

28Kol09:0012:00Špancirski laboratorijPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

28Kol09:0012:00Prometna učionicaProgram:Program za djecu

28Kol09:0012:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

28Kol09:0012:00PET floraPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

28Kol09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

28Kol09:0012:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

28Kol10:0011:00JogaKvart - Stari gradProgram:Radionice

28Kol10:0012:00Dramska radionica (6+)Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

28Kol10:0014:00VindilandVindilandProgram:Program za djecu

28Kol16:0020:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

28Kol16:0020:00PET floraPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

28Kol16:0017:00LOOP Glazbena klinika – radionice upoznavanja s glazbenim intrumentimaVaraždinska kućaProgram:Radionice

28Kol16:0020:00Špancirski laboratorijPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

28Kol16:0020:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

28Kol16:0020:00VindilandVindilandProgram:Program za djecu

28Kol16:0020:00DJ DSimplify + gosti iznenađenjaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

28Kol16:0020:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

28Kol17:0019:00Dramska radionica (6+)Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

28Kol17:0017:25NEW YORK BRASS BANDFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

28Kol17:0018:30Acro-joga i acrobalance radioniceKvart - Stari gradProgram:Radionice

28Kol17:3018:00RAFAEL SORRYSO: Made in HonoluluTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

28Kol18:0019:00D&D Flash MOBTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

28Kol18:0019:00KRISTIAN TERZIĆ – Masterclass radionica – prezentacija CASIOVaraždinska kućaProgram:Radionice

28Kol19:0019:30RAFAEL SORRYSO: Made in HonoluluTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

28Kol19:3019:55NEW YORK BRASS BANDFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

28Kol20:0021:30MERITASKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

28Kol20:0021:30SOWASTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

28Kol20:3022:00HNK Varaždin: Bogi Ivač znovaVila BedekovićProgram:Kazališni program

28Kol22:0023:30ElementalPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

28Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

PROMIJENI DAN

Upišite traženi pojam i pritisnite enter

X