PROGRAM
– 5. DAN –
– 27.08.2019 –

Koncerti, ulični performeri, radionice, izložbe, kreativa, bogata izlagačko-prodajna ponuda, gastronomski užici i brojni drugi sadržaji na deset dana pretvaraju predivnu povijesnu jezgru Varaždina u jedinstvenu festivalsku pozornicu, koja svake godine privuče stotine tisuća posjetitelja.

Kolovoz, 2019

Program

utorak

27

čet 1

pet 2

sub 3

ned 4

pon 5

uto 6

sri 7

čet 8

pet 9

sub 10

ned 11

pon 12

uto 13

sri 14

čet 15

pet 16

sub 17

ned 18

pon 19

uto 20

sri 21

čet 22

pet 23

sub 24

ned 25

pon 26

uto 27

sri 28

čet 29

pet 30

sub 31

27Kol09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

27Kol09:0012:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

27Kol09:0012:00Špancirski laboratorijPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

27Kol09:0012:00PET floraPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

27Kol09:0012:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

27Kol09:0012:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

27Kol10:0012:00Dramska radionica (6+)Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

27Kol10:0011:00JogaKvart - Stari gradProgram:Radionice

27Kol10:0014:00VindilandVindilandProgram:Program za djecu

27Kol16:0017:00LOOP Glazbena klinika – radionice upoznavanja s glazbenim intrumentimaVaraždinska kućaProgram:Radionice

27Kol16:0020:00DJ DSimplify + gosti iznenađenjaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

27Kol16:0020:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

27Kol16:0020:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

27Kol16:0020:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

27Kol16:0020:00Špancirski laboratorijPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

27Kol16:0020:00VindilandVindilandProgram:Program za djecu

27Kol16:0020:00PET floraPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

27Kol16:3018:00Capoeira radioniceKvart - Stari gradProgram:Radionice

27Kol17:0019:00Dramska radionica (6+)Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

27Kol17:0017:20DR. BUBBLESFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

27Kol17:0018:00DAMAT DRUMMERFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

27Kol18:0020:00COMMI BALDE – Masterclass radionica – djembe klinikaVaraždinska kućaProgram:Radionice

27Kol18:0018:25NEW YORK BRASS BANDTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

27Kol18:0018:20DR. BUBBLESFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

27Kol19:0019:20DR. BUBBLESFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

27Kol19:0020:00DAMAT DRUMMERFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

27Kol19:3019:55NEW YORK BRASS BANDTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

27Kol20:0021:30DJKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

27Kol20:0021:30COMMI BALDE & KAIRA KELA BANDTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

27Kol20:3022:00Anđelka Prpić: Šta me snađeVila BedekovićProgram:Kazališni program

27Kol22:0023:30Goran Bare i MajkePAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

27Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

PROMIJENI DAN

Upišite traženi pojam i pritisnite enter

X