PROGRAM
– 4. DAN –
– 26.08.2019 –

Koncerti, ulični performeri, radionice, izložbe, kreativa, bogata izlagačko-prodajna ponuda, gastronomski užici i brojni drugi sadržaji na deset dana pretvaraju predivnu povijesnu jezgru Varaždina u jedinstvenu festivalsku pozornicu, koja svake godine privuče stotine tisuća posjetitelja.

Kolovoz, 2019

Program

ponedjeljak

26

čet 1

pet 2

sub 3

ned 4

pon 5

uto 6

sri 7

čet 8

pet 9

sub 10

ned 11

pon 12

uto 13

sri 14

čet 15

pet 16

sub 17

ned 18

pon 19

uto 20

sri 21

čet 22

pet 23

sub 24

ned 25

pon 26

uto 27

sri 28

čet 29

pet 30

sub 31

26Kol20:3022:00IzdvojenoLuda kuća: Ništa ljubav samo seksVila BedekovićProgram:Kazališni program

26Kol09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

26Kol09:0012:00PET floraPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

26Kol09:0012:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

26Kol09:0012:00Špancirski laboratorijPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

26Kol09:0012:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

26Kol09:0012:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

26Kol10:0011:00JogaKvart - Stari gradProgram:Radionice

26Kol10:0012:00Dramska radionica (6+)Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

26Kol10:0014:00VindilandVindilandProgram:Program za djecu

26Kol16:0020:00PET floraPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

26Kol16:0020:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

26Kol16:0020:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

26Kol16:0020:00DJ DSimplify + gosti iznenađenjaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

26Kol16:0020:00VindilandVindilandProgram:Program za djecu

26Kol16:0020:00Špancirski laboratorijPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

26Kol16:0017:00LOOP Glazbena klinika – radionice upoznavanja s glazbenim intrumentimaVaraždinska kućaProgram:Radionice

26Kol16:0020:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

26Kol16:3018:00Capoeira radioniceKvart - Stari gradProgram:Radionice

26Kol17:0019:00Dramska radionica (6+)Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

26Kol17:0017:20DR. BUBBLESFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

26Kol17:3018:30DAMAT DRUMMERFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

26Kol17:3018:30Gitaristi DND-a i gostiProgram:Ulični program

26Kol18:0018:20DR. BUBBLESFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

26Kol18:0019:00ELVIS STANIĆ – Masterclass radionica – gitaristička klinikaVaraždinska kućaProgram:Radionice

26Kol19:0019:20DR. BUBBLESFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

26Kol19:3020:30DAMAT DRUMMERFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

26Kol20:0021:30JED BECKER'S GROUP ft. ELVIS STANIĆTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

26Kol20:0021:30DJKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

26Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

PROMIJENI DAN

Upišite traženi pojam i pritisnite enter

X