PROGRAM
– 3. DAN –
– 25.08.2019 –

Koncerti, ulični performeri, radionice, izložbe, kreativa, bogata izlagačko-prodajna ponuda, gastronomski užici i brojni drugi sadržaji na deset dana pretvaraju predivnu povijesnu jezgru Varaždina u jedinstvenu festivalsku pozornicu, koja svake godine privuče stotine tisuća posjetitelja.

Kolovoz, 2019

Program

nedjelja

25

čet 1

pet 2

sub 3

ned 4

pon 5

uto 6

sri 7

čet 8

pet 9

sub 10

ned 11

pon 12

uto 13

sri 14

čet 15

pet 16

sub 17

ned 18

pon 19

uto 20

sri 21

čet 22

pet 23

sub 24

ned 25

pon 26

uto 27

sri 28

čet 29

pet 30

sub 31

25Kol20:3022:00IzdvojenoKerekesh teatar: Pod hitno na hitnuVila BedekovićProgram:Kazališni program

25Kol22:0023:30IzdvojenoGustafiPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

25Kol09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

25Kol10:0013:00MakeoverPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol10:0020:00VindilandVindilandProgram:Program za djecu

25Kol10:0010:40FEDE SCOCHTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

25Kol10:0013:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol10:0013:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol10:0010:40STELZEN ART: Butterfly fairiesFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

25Kol10:0013:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol10:0012:00Cirkuska gataraPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol10:0013:00Špancirski laboratorijPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol10:0013:00Igre u zrakuPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol10:0013:00SlacklinePark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol10:3011:15SopaLocaTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

25Kol14:0015:00Graffiti radioniceKvart - Stari gradProgram:Radionice

25Kol16:0020:00Špancirski laboratorijPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol16:0020:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol16:0020:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol16:0019:00SlacklinePark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol16:0020:00DJ DSimplify + gosti iznenađenjaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol16:0020:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol16:0019:00Igre u zrakuPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol16:0017:00LOOP Glazbena klinika – radionice upoznavanja s glazbenim intrumentimaVaraždinska kućaProgram:Radionice

25Kol16:0020:00MakeoverPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol17:0019:00Cirkuska gataraPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol17:0019:00Gumi-gumiPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol17:0018:00DAMAT DRUMMERFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

25Kol17:0017:45SopaLocaTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

25Kol18:0019:00Dr. Bubbles ShowPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol18:0019:00IVANA GALIĆ – Masterclass radionica – vokalna klinikaVaraždinska kućaProgram:Radionice

25Kol18:0018:40STELZEN ART: Butterfly fairiesFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

25Kol18:3019:15SopaLocaTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

25Kol19:0020:00DAMAT DRUMMERFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

25Kol19:0020:00Zvuk slikePark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

25Kol19:0019:40FEDE SCOCHTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

25Kol20:0021:30Jam RitualKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

25Kol20:0021:30IVANA GALIĆ: I BELIEVETrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

25Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

PROMIJENI DAN

Upišite traženi pojam i pritisnite enter

X