PROGRAM
– 2. DAN –
– 24.08.2019 –

Koncerti, ulični performeri, radionice, izložbe, kreativa, bogata izlagačko-prodajna ponuda, gastronomski užici i brojni drugi sadržaji na deset dana pretvaraju predivnu povijesnu jezgru Varaždina u jedinstvenu festivalsku pozornicu, koja svake godine privuče stotine tisuća posjetitelja.

Kolovoz, 2019

Program

subota

24

čet 1

pet 2

sub 3

ned 4

pon 5

uto 6

sri 7

čet 8

pet 9

sub 10

ned 11

pon 12

uto 13

sri 14

čet 15

pet 16

sub 17

ned 18

pon 19

uto 20

sri 21

čet 22

pet 23

sub 24

ned 25

pon 26

uto 27

sri 28

čet 29

pet 30

sub 31

24Kol20:3022:00IzdvojenoThe FrajleVila BedekovićProgram:Glazbeni program

24Kol21:0023:30IzdvojenoKrankšvesterPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

24Kol21:0023:30IzdvojenoVojko VPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

24Kol09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

24Kol10:0013:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol10:0020:00VindilandVindilandProgram:Program za djecu

24Kol10:0020:00BRUNCHY – Tasty & GMO FREEŠetalište Vatroslava JagićaProgram:Gastro i Vinski grad

24Kol10:0011:00Mali udaraljkašiPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol10:0013:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol10:0013:00Špancirski laboratorijPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol10:0013:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol10:0010:40STELZEN ART: Butterfly fairiesFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

24Kol10:0013:00Igre u zrakuPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol10:0013:00SlacklinePark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol10:0013:00MakeoverPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol10:3011:15SopaLocaFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

24Kol11:0011:45SEÑOR MARKÜSENTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

24Kol11:0012:00Bičikletina Koferasta predstava “Krava na mjesecu”Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol11:0011:40FEDE SCOCHTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

24Kol16:0020:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol16:0020:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol16:0020:00DJ DSimplify + gosti iznenađenjaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol16:0020:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol16:0020:00MakeoverPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol16:0020:00Špancirski laboratorijPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol16:0017:00LOOP Glazbena klinika – radionice upoznavanja s glazbenim intrumentimaVaraždinska kućaProgram:Radionice

24Kol16:0019:00Igre u zrakuPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol16:0019:00SlacklinePark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol17:0018:00Graffiti radioniceKvart - Stari gradProgram:Radionice

24Kol17:0019:00Gumi-gumiPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol17:0017:40FEDE SCOCHTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

24Kol17:0017:45SopaLocaFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

24Kol18:0019:00NEVEN MEHUN – Masterclass radionica – bubnjarska klinikaVaraždinska kućaProgram:Radionice

24Kol18:0019:00D&D Flash MOBTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

24Kol18:0018:40STELZEN ART: Butterfly fairiesFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

24Kol18:3019:15SopaLocaFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

24Kol19:0020:00Bičikletina Koferasta predstava “Krava na mjesecu”Park kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

24Kol19:0019:45SEÑOR MARKÜSENTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

24Kol19:0020:00Gitaristi DND-a i gostiProgram:Ulični program

24Kol20:0021:30AdastraTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

24Kol21:3023:00Salsa vibes by PK D&DTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

24Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

24Kol23:4523:45HIGH 5Kvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

PROMIJENI DAN

Upišite traženi pojam i pritisnite enter

X