PROGRAM
– 1. DAN –
– 23.08.2019 –

Koncerti, ulični performeri, radionice, izložbe, kreativa, bogata izlagačko-prodajna ponuda, gastronomski užici i brojni drugi sadržaji na deset dana pretvaraju predivnu povijesnu jezgru Varaždina u jedinstvenu festivalsku pozornicu, koja svake godine privuče stotine tisuća posjetitelja.

Kolovoz, 2019

Program

petak

23

čet 1

pet 2

sub 3

ned 4

pon 5

uto 6

sri 7

čet 8

pet 9

sub 10

ned 11

pon 12

uto 13

sri 14

čet 15

pet 16

sub 17

ned 18

pon 19

uto 20

sri 21

čet 22

pet 23

sub 24

ned 25

pon 26

uto 27

sri 28

čet 29

pet 30

sub 31

23Kol09:0012:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

23Kol09:0023:59Universe showKapucinski trgProgram:Ulični program

23Kol09:0012:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

23Kol09:0012:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

23Kol10:0014:00VindilandVindilandProgram:Program za djecu

23Kol16:0020:00KLIKERovi mali dizajneriPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

23Kol16:0020:00MakeoverPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

23Kol16:0020:00Špancirski laboratorijPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

23Kol16:0020:00SlamonijaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

23Kol16:0020:00DJ DSimplify + gosti iznenađenjaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

23Kol16:0019:00SlacklinePark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

23Kol16:0020:00GlinaPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

23Kol16:0019:00Igre u zrakuPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

23Kol16:0017:00LOOP Glazbena klinika – radionice upoznavanja s glazbenim intrumentimaVaraždinska kućaProgram:Radionice

23Kol16:0020:00VindilandVindilandProgram:Program za djecu

23Kol17:0019:00Gumi-gumiPark kreative - Habdelićeva ulicaProgram:Program za djecu

23Kol17:0017:45SopaLocaTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

23Kol17:0017:45SEÑOR MARKÜSENFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

23Kol17:3018:00STELZEN ART: Butterfly FairiesFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

23Kol18:0020:00ARTEFAKT (glazbeno-poetska improvizacija Benjamin Lamza i Matko Abramić)Uska ulicaProgram:Ulični program

23Kol18:0019:00DARKO GOLUBIĆ – Masterclass radionica – klavirska klinikaVaraždinska kućaProgram:Radionice

23Kol19:0019:45SopaLocaTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Ulični program

23Kol19:3020:00STELZEN ART: Butterfly FairiesFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

23Kol19:3020:15SEÑOR MARKÜSENFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

23Kol20:0021:30GingerTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

23Kol20:3022:00Božo VrećoVila BedekovićProgram:Glazbeni program

23Kol22:0022:15VatrometStari gradProgram:Zona Stari Grad

23Kol22:0023:30The Gipsy Kings by BaliardoPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

23Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

23Kol23:4523:45JONATHANKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

PROMIJENI DAN

Upišite traženi pojam i pritisnite enter

X