ULIČNI PROGRAM

Tijekom 19 godina održavanja Špancirfesta, ulice, trgovi, atriji, zgrade i livade gradske jezgre Varaždina ugostili su na tisuće izvođača – pjevača, svirača, glumaca, uličnih performera, plesača, likovnih i drugih umjetnika.

Glavna atrakcija Špancirfesta predivne su ulice varaždinske povijesne jezgre, a ulični program je srce i duša festivala.

Špancirfest je započeo kao ulični festival i u mnogočemu je, usprkos rastu, širenju i današnjem bogatstvu programa, ostavo vjeran korijenima. To nije slučajnost jer izravni kontakt umjetnosti s publikom stvara posebnu energiju zbog koje se desetine tisuća posjetitelja svake godine Špancirfestu vraćaju.

Ulični performansi, ulični teatar, novi cirkus, kako god nazvali umjetnike i zabavljače koji neposredno, bez barijere pozornice uveseljavaju to mnoštvo posjetitelja – na Špancirfest dolaze samo najbolji.

Kolovoz, 2018

17Kol17:0017:45Pan Gottic – ThingamabobKorzoProgram:Ulični program

17Kol18:0018:40"Karcocha & Kumilintu - Parallel Worlds"Franjevački trg - City centarProgram:Ulični program

17Kol19:0019:45Pan Gottic – ThingamabobKorzoProgram:Ulični program

18Kol10:0010:30Moses – The Harmonica BeatboxerFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

18Kol10:0010:40"Karcocha & Kumilintu - Parallel Worlds"KorzoProgram:Ulični program

18Kol10:0010:45Cigo One Man BandFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

18Kol10:3011:15Pan Gottic - ThingamabobFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

18Kol11:0011:50La Dinamo - Music on cyclesKorzoProgram:Ulični program

18Kol17:0017:30Cigo One Man BandFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

18Kol17:3018:10"Karcocha & Kumilintu - Parallel Worlds"KorzoProgram:Ulični program

18Kol18:0018:30Moses – The Harmonica BeatboxerFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

18Kol19:0019:50La Dinamo - Music on cyclesKorzoProgram:Ulični program

18Kol19:3020:15Pan Gottic - ThingamabobFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

19Kol10:0010:30IzdvojenoMoses – The Harmonica BeatboxerFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

19Kol10:0010:50La Dinamo - Music on cyclesKorzoProgram:Ulični program

19Kol11:0011:45Cigo One Man BandFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

19Kol17:0017:30Mr. ToonsFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

19Kol17:3018:00Cigo One Man BandFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

19Kol18:0018:50La Dinamo - Music on cyclesKorzoProgram:Ulični program

19Kol19:0019:30Mr. ToonsFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

19Kol19:3020:00IzdvojenoMoses – The Harmonica BeatboxerFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

20Kol10:0011:30Moses – The Harmonica BeatboxerGundulićevaProgram:Ulični program

20Kol17:0017:30MR. ToonsKorzoProgram:Ulični program

20Kol17:0018:30Moses – The Harmonica BeatboxerGundulićevaProgram:Ulični program

20Kol17:3018:15Dr. BubblesFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

20Kol18:0018:30Mirror Crew – Mirror WalkaboutKorzoProgram:Ulični program

20Kol19:0019:30MR. ToonsKorzoProgram:Ulični program

20Kol19:3019:45StickstoffFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

20Kol19:3020:15Dr. BubblesFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

20Kol20:0020:30Mirror Crew – Mirror WalkaboutKorzoProgram:Ulični program

21Kol10:0010:45Dr. BubblesKorzoProgram:Ulični program

21Kol17:0017:45Circo Puntino - Great Circus ShowKorzoProgram:Ulični program

21Kol17:0018:00Mr. AlbohFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

21Kol17:0018:30Moses – The Harmonica BeatboxerKranjčevićevaProgram:Ulični program

21Kol17:3017:45StickstoffFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

21Kol17:3018:00Mirror Crew – Mirror WalkaboutFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

21Kol18:0018:45Dr. BubblesKorzoProgram:Ulični program

21Kol18:3019:15Mr. AlbohFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

21Kol19:0020:30Moses – The Harmonica BeatboxerKranjčevićevaProgram:Ulični program

21Kol19:0019:45Circo Puntino - Great Circus ShowKorzoProgram:Ulični program

21Kol19:3019:45StickstoffFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

21Kol19:3020:00Mirror Crew – Mirror WalkaboutFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

22Kol11:0012:00Mr. AlbohFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

22Kol17:0017:45Circo Puntino - Great Circus ShowKorzoProgram:Ulični program

22Kol17:3018:15Stelzen Art - Ara WorldFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

22Kol18:3019:15Mr. AlbohFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

22Kol19:0019:45Circo Puntino - Great Circus ShowKorzoProgram:Ulični program

22Kol19:3020:15Stelzen Art - Ara WorldFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

23Kol10:0010:40EL CRICFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

23Kol17:0017:35Circo Puntino - Caffeine EffectKorzoProgram:Ulični program

23Kol17:3018:15Stelzen Art - Ara WorldFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

23Kol19:0019:35Circo Puntino - Caffeine EffectKorzoProgram:Ulični program

23Kol19:3020:15Stelzen Art - Ara WorldFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

24Kol10:0012:00Sol CinemaFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

24Kol17:0017:35Circo Puntino - Caffeine EffectKorzoProgram:Ulični program

24Kol17:3018:15Brincadeira - VerticalFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

24Kol18:0020:00Sol CinemaFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

24Kol19:0019:35Circo Puntino - Caffeine EffectKorzoProgram:Ulični program

24Kol19:3020:15Brincadeira - VerticalFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

24Kol20:0021:15MARTINIUSS - White Light Stilt AngelsFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

24Kol20:3021:10David Moreno: Flota…DosKapucinski trgProgram:Ulični program

25Kol10:0011:15MARTINIUSS - STILTbike Sound SystemKorzoProgram:Ulični program

25Kol10:0012:00Sol CinemaFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

25Kol10:3011:15Teatro Pavana: DanzatiFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

25Kol11:0011:45Brincadeira - VerticalKorzoProgram:Ulični program

25Kol17:3018:45MARTINIUSS - STILTbike Sound SystemKorzoProgram:Ulični program

25Kol18:0020:00Sol CinemaFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

25Kol18:3019:15Teatro Pavana: DanzatiFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

25Kol19:0019:45Brincadeira - VerticalKorzoProgram:Ulični program

25Kol20:3021:10David Moreno: Flota…DosKapucinski trgProgram:Ulični program

26Kol10:0011:15MARTINIUSS - STILTbike Sound SystemKorzoProgram:Ulični program

26Kol10:0012:00Sol CinemaFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

26Kol11:0011:45Teatro Pavana: DanzatiFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

26Kol18:0020:00Sol CinemaFranjevački trg - City centarProgram:Ulični program

26Kol19:0019:45Teatro Pavana: DanzatiFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

26Kol20:0020:45Las Calaveras: Fire ShowKorzoProgram:Ulični program

30Kol10:0010:40EL CRICFranjevački trg - Grgur NinskiProgram:Ulični program

0 +
LOKACIJA
0 +
PERFORMERA
0 +
DOGAĐANJA
0 %
ZABAVE

Istraži bogat program Špancirfesta i pronađi nešto za sebe

Upišite traženi pojam i pritisnite enter

X