GLAZBENI PROGRAM

Nekoliko glazbeno profiliranih pozornica smještenih na trgove i perivoje Varaždina te gotovo bezbrojne ulične lokacije ispunjavaju povijesnu gradsku jezgru zvucima svih kultura, kontinenata, stilova, jezika i melodija.

Najpopularniji dio najpopularnijeg hrvatskog festivala njegov je koncertni program, a on je jednako raznolik kao i sam festival.

Na Starom gradu ove godine vas očekuju: The Gipsy Kings by Baliardo, Rambo Amadeus, Goran Bare i Majke, Krankšvester, Vojko V, Silente, Elemental, Gustafi, Tony Cetinski, Dzambo Agusevi Orchestra, te nova pozornica sa warm up i after party programima.

Nekoliko glazbeno profiliranih pozornica smještenih na trgove i perivoje Varaždina te gotovo bezbrojne ulične lokacije ispunjavaju povijesnu gradsku jezgru zvucima svih kultura, kontinenata, stilova, jezika i melodija.

Fraza “ponešto za svakoga” na Špancirfestu je stvarnost jer je gotovo nemoguće pronaći ukus koji neće biti zadovoljen, bilo da se radi o velikim večernjim koncertima ili uživanju u uličnom
nastupu nekog mladog benda.

Program po danima pogledajte ovdje:

23Kol20:3022:00IzdvojenoBožo VrećoVila BedekovićProgram:Glazbeni program

23Kol22:0023:30IzdvojenoThe Gipsy Kings by BaliardoPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

24Kol20:3022:00IzdvojenoThe FrajleVila BedekovićProgram:Glazbeni program

24Kol21:0023:30IzdvojenoKrankšvesterPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

24Kol21:0023:30IzdvojenoVojko VPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

25Kol22:0023:30IzdvojenoGustafiPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

27Kol22:0023:30IzdvojenoGoran Bare i MajkePAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

28Kol22:0023:30IzdvojenoElementalPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

29Kol22:0023:30IzdvojenoDzambo Agusevi OrchestraPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

30Kol22:0023:30IzdvojenoTony CetinskiPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

31Kol20:3022:00IzdvojenoMužek & Trio - Sve samo ne operaVila BedekovićProgram:Glazbeni program

31Kol22:0023:30IzdvojenoRambo AmadeusPAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

01sep20:3022:00IzdvojenoČetiri tenora i Centar tradicijske kultureVila BedekovićProgram:Glazbeni program

01sep22:0023:30IzdvojenoSilentePAN pozornica - Stari gradProgram:Glazbeni program

23Kol20:0021:30GingerTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

23Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

23Kol23:4523:45JONATHANKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

24Kol20:0021:30AdastraTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

24Kol21:3023:00Salsa vibes by PK D&DTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

24Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

24Kol23:4523:45HIGH 5Kvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

25Kol20:0021:30Jam RitualKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

25Kol20:0021:30IVANA GALIĆ: I BELIEVETrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

25Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

26Kol20:0021:30JED BECKER'S GROUP ft. ELVIS STANIĆTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

26Kol20:0021:30DJKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

26Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

27Kol20:0021:30COMMI BALDE & KAIRA KELA BANDTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

27Kol20:0021:30DJKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

27Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

28Kol20:0021:30MERITASKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

28Kol20:0021:30SOWASTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

28Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

29Kol19:3020:45DIXIELAND BAND ČAKOVECTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

29Kol20:0021:30RADIO AKTIVKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

29Kol21:0022:30Neki to vole vrućeTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

29Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

30Kol20:0021:30DetourTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

30Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

30Kol23:4523:45KANDŽIJAKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

31Kol20:0021:30ANTUN STAŠIĆ & MAESTRO ORCHESTRA "Music without Limits"Trg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

31Kol21:3023:00Salsa vibes by PK D&DTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

31Kol22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

31Kol23:4523:59ABOPKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

01sep19:0020:00Salsa vibes by PK D&DTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

01sep20:0021:30MAYALESKvart - Stari gradProgram:Glazbeni program

01sep20:0021:30RICARDO LUQUE & AMIGOSTrg kralja Tomislava - KorzoProgram:Glazbeni program

01sep22:0023:59DJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

0
POZORNICE
0 +
KONCERTA
0 +
SATI GLAZBE
0 %
ZABAVE

Istraži bogat program Špancirfesta i pronađi nešto za sebe

Upišite traženi pojam i pritisnite enter

X