Program Glazbeni program

Kolovoz

17Kol20:0021:00Scifidelity OrchestraKorzoProgram:Glazbeni program

17Kol21:0001:00DJ Poncije #PNCJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

17Kol21:0023:00IzdvojenoAmira MedunjaninVila Bedeković - Croatia osiguranjeProgram:Glazbeni program

17Kol22:0000:00BAJAGA i INSTRUKTORIStari gradProgram:Glazbeni program,Zona Stari Grad

18Kol20:0021:30Noć mjuziklaKorzoProgram:Glazbeni program

18Kol21:0002:00Tomo in der muhlenTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

18Kol21:0023:00IzdvojenoJosipa LisacVila Bedeković - Croatia osiguranjeProgram:Glazbeni program

18Kol22:0000:00IzdvojenoS.A.R.SStari gradProgram:Glazbeni program,Zona Stari Grad

19Kol18:3020:00MIA DIMŠIĆStari gradProgram:Glazbeni program,Zona Stari Grad

19Kol20:0021:00Trio Decoro & The BandKorzoProgram:Glazbeni program

19Kol21:0001:00DJ Simon MTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

19Kol22:0000:00Cold SnapStari gradProgram:Glazbeni program,Zona Stari Grad

20Kol20:0021:00Tomislav GolubanKorzoProgram:Glazbeni program

20Kol21:0001:00Angie #NGTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

20Kol22:0001:00Demo Day: Varaždinski bendoviStari gradProgram:Glazbeni program

21Kol18:0019:30Gitaristi & Drum ti dumKorzoProgram:Glazbeni program

21Kol22:0000:00IzdvojenoDUBIOZA KOLEKTIVStari gradProgram:Glazbeni program,Zona Stari Grad

22Kol20:0021:00Detour of Orient DanceKorzoProgram:Glazbeni program

22Kol20:3022:30IzdvojenoTHE BRAND NEW HEAVIESStari gradProgram:Glazbeni program,Zona Stari Grad

22Kol21:0001:00Chewing GumTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

22Kol22:3000:30IzdvojenoSOUL II SOULStari gradProgram:Glazbeni program,Zona Stari Grad

23Kol20:0021:00GenovaKorzoProgram:Glazbeni program

23Kol21:0022:00DJ Simon MTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

23Kol22:0000:00ZABRANJENO PUŠENJEStari gradProgram:Glazbeni program,Zona Stari Grad

24Kol20:0021:00U pol 9 kod SabeKorzoProgram:Glazbeni program

24Kol22:0000:00IzdvojenoURBAN & 4Stari gradProgram:Glazbeni program,Zona Stari Grad

25Kol20:0021:00Varaždin Brass AcademyKorzoProgram:Glazbeni program

25Kol21:0002:00Funk Soul BrotherTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

25Kol21:0023:00IzdvojenoZoran Predin & Lačni FranzVila Bedeković - Croatia osiguranjeProgram:Glazbeni program

25Kol22:0000:00IzdvojenoUB 40Stari gradProgram:Glazbeni program,Zona Stari Grad

26Kol20:0021:30Marko LouisKorzoProgram:Glazbeni program

26Kol21:0002:00DJ Poncije #PNCJTrg Miljenka StančićaProgram:Glazbeni program

26Kol21:0023:00IzdvojenoVlatko Stefanovski TrioVila Bedeković - Croatia osiguranjeProgram:Glazbeni program

26Kol21:0023:00ZDENKA KOVAČIČEKStari gradProgram:Glazbeni program,Zona Stari Grad

Upišite traženi pojam i pritisnite enter

X